![](https://www.endoadeno.org.tr/wp-content/uploads/2020/03/ntaşı3-610x610.jpg)
CİSED (Cinsel Sağlık Enstitusu Derneği) 19-22 Nisan günlerinde düzenleyeceği bu yılki kongresinde, Derneğimiz adına Sayın Prof.Dr.Ümit İnceboz, Endometriozis ve Cinsel Yaşam etkisi ile ilgili ‘’Kronik Pelvik Ağrıda ( Kasık Ağrısında) Endometriozis ve Diğer Organik Nedenler ve Tedavisi’’ konulu ilgi çeken bir konuşma gerçekleştirdi.
Kongre detaylar ve program için http://cised.org.tr/kongre2018/tr/program